;

Vater Elektrike

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Vater e vogel elektrike Modeli: YQ-105, perfekte per pergatitjen e cajit, kafes apo qumeshtit, diametri i pllakes: 10 cm, fuqia: 500 W, per perdorim ne shtepi apo zyra.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Vater e vogel elektrike Modeli: YQ-105, perfekte per pergatitjen e cajit, kafes apo qumeshtit, diametri i pllakes: 10 cm, fuqia: 500 W, per perdorim ne shtepi apo zyra.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.