;

Mbajtese Aksesoresh Kuzhine

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Organizuesi i duhur ne kuzhinen tuaj, ideal per mbajtjen e lugeve, pirunjeve, thikave etj, qe ti keni gjithmone ne rregull ne sirtarin e tyre, me 2 ane qe hapen dhe zgjerohen sipas nevojes. Pershtatet ne cdo sirtar fale madhesise se ndryshueshme (Gjerësia: 31-53 cm / Gjatesia: 35 cm/ Lartesia: 5 cm)
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizuesi i duhur ne kuzhinen tuaj, ideal per mbajtjen e lugeve, pirunjeve, thikave etj, qe ti keni gjithmone ne rregull ne sirtarin e tyre, me 2 ane qe hapen dhe zgjerohen sipas nevojes. Pershtatet ne cdo sirtar fale madhesise se ndryshueshme (Gjerësia: 31-53 cm / Gjatesia: 35 cm/ Lartesia: 5 cm)

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.