;

Korse Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Korse per femra, Dizenjuar per pjesen e belit duke i dhene atij formen e holle te deshiruar, Me nivele per ta fiksuar ne pozicionin me te pershtatshem, nxit djersitjen dhe djegien e dhjamit dhe yndyres, mund ta vishni lehtesisht nen rroba, Teper i rehtashem dhe komod gjate perdorimit.
Sasia
Raporto

Kodi: #58059

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Korse

Kontakt

Shperndaje

Korse per femra, Dizenjuar per pjesen e belit duke i dhene atij formen e holle te deshiruar, Me nivele per ta fiksuar ne pozicionin me te pershtatshem, nxit djersitjen dhe djegien e dhjamit dhe yndyres, mund ta vishni lehtesisht nen rroba, Teper i rehtashem dhe komod gjate perdorimit.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.