;

Masazhues Trupi

(0 Vleresime)

1,890 Lekë 2,190 Lekë (-14%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Masazhues per muskujt, me nje dizanj kaq praktik ne doren tuaj, me ane te terapise magnetike me nxehtesi mund të depërtojë ne trupin tuaj duke reduktuar qelizat dhjamore, të stimulojë qarkullimin më të mirë të gjakut dhe të lehtësojë dhimbjen e muskujve. Me 2 nivele intensiteti te dridhjeve dhe temperatures, rrotullohet ne 360 grade, ju ndihmon të zvogëloni stresin, të relaksoheni muskujt dhe të rrisni imunitetin.Pa tel, i lëvizshëm dhe i lehtë, ju mund ta merrni masazhuesin më profesional të trupit tuaj në çdo kohë.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Masazhues per muskujt, me nje dizanj kaq praktik ne doren tuaj, me ane te terapise magnetike me nxehtesi mund të depërtojë ne trupin tuaj duke reduktuar qelizat dhjamore, të stimulojë qarkullimin më të mirë të gjakut dhe të lehtësojë dhimbjen e muskujve. Me 2 nivele intensiteti te dridhjeve dhe temperatures, rrotullohet ne 360 grade, ju ndihmon të zvogëloni stresin, të relaksoheni muskujt dhe të rrisni imunitetin.Pa tel, i lëvizshëm dhe i lehtë, ju mund ta merrni masazhuesin më profesional të trupit tuaj në çdo kohë.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.