;

Sistemuese Kepucesh

(0 Vleresime)

1,090 Lekë 1,990 Lekë (-45%)

Shitesi: Home Style Gjendja: Ne Stok

  • Sistemuese kepucesh per ju qe ju duhet nje e tille ne shtepite tuaja, Sistemon dhe mbledh te gjitha kepucet tuaj qe u nevoiten gjate perditshmerise, Me 4 kate qe zene shume pale kepuce, Material inoks teper rezistent, Dizanj portabel te cilin mund ta vendosni lehtesisht ne cdo ambient qe deshironi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sistemuese kepucesh per ju qe ju duhet nje e tille ne shtepite tuaja, Sistemon dhe mbledh te gjitha kepucet tuaj qe u nevoiten gjate perditshmerise, Me 4 kate qe zene shume pale kepuce, Material inoks teper rezistent, Dizanj portabel te cilin mund ta vendosni lehtesisht ne cdo ambient qe deshironi.

Home Style

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.