;

Bolier Uji ATLANTIC

(0 Vleresime)

14,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Bolier Uji ATLANTIC 080 WM APE STEATITE 851233, lloji i rezistences qeramike, instalim vertikal, kapaciteti: 80 litra, panel kontrolli mekanik, me sistem stakues, permasat: 81.4 X 45.1 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bolier Uji ATLANTIC 080 WM APE STEATITE 851233, lloji i rezistences qeramike, instalim vertikal, kapaciteti: 80 litra, panel kontrolli mekanik, me sistem stakues, permasat: 81.4 X 45.1 cm.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.