;

Bolier Uji ATLANTIC

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Bolier Uji ATLANTIC 050 WM APE OPRO TURBO 841277 , lloji i rezistences normale, instalim vertikal, kapaciteti: 80 litra, panel kontrolli mekanik, me sistem stakues, permasat: 81.7 X 45.1 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bolier Uji ATLANTIC 050 WM APE OPRO TURBO 841277 , lloji i rezistences normale, instalim vertikal, kapaciteti: 80 litra, panel kontrolli mekanik, me sistem stakues, permasat: 81.7 X 45.1 cm.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.