;

Bolier Uji ATLANTIC

(0 Vleresime)

13,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Bolier Uji ATLANTIC ATLANTIC 050 WM APE STEATITE 841242 , lloji i rezistences qeramike, instalim vertikal, kapaciteti: 100 litra, panel kontrolli mekanik, me sistem stakues, permasat: 97.3 X 45.1.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bolier Uji ATLANTIC ATLANTIC 050 WM APE STEATITE 841242 , lloji i rezistences qeramike, instalim vertikal, kapaciteti: 100 litra, panel kontrolli mekanik, me sistem stakues, permasat: 97.3 X 45.1.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.