;

Projektor Me Muzike

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Projektor kaq i vecante, i duhuri dekorin e ambienteve tuaja ne shtepi apo festa te ndryshme, Krijon efekte kaq te bukura te galaksise me yje qe pasqyrohen ne mur, lidhet me bluetooth me telefonin apo cdo paisje tjeter per te degjuar edhe muzike, me porte usb dhe butona kontrolli, dimensionet: 160x123x120 mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #57773

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Projektor kaq i vecante, i duhuri dekorin e ambienteve tuaja ne shtepi apo festa te ndryshme, Krijon efekte kaq te bukura te galaksise me yje qe pasqyrohen ne mur, lidhet me bluetooth me telefonin apo cdo paisje tjeter per te degjuar edhe muzike, me porte usb dhe butona kontrolli, dimensionet: 160x123x120 mm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.