;

Shampo Me Ngjyre Per Makine

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Shampo me ngjyre per makine, per larjen dhe pastrimin e makines suaj ne ngjyre jo te zakonte. Ideale per lavazhe apo perdorim vetjak. kapaciteti: 4 liter. Vjen ne ngjyrat roze,blu,jeshile, dhe e verdhe
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shampo me ngjyre per makine, per larjen dhe pastrimin e makines suaj ne ngjyre jo te zakonte. Ideale per lavazhe apo perdorim vetjak. kapaciteti: 4 liter. Vjen ne ngjyrat roze,blu,jeshile, dhe e verdhe

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.