;

Përshtatës USB WiFi

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Përshtatës USB WiFi Modeli: LV-UW10S, Ju mundeson lidhjen me internet pa nevojen e telave, Ky Adapter lehtësisht lidh Kompjuterat, laptopet, smartphonet apo tabletat me një rrjet wireless, Shkalla e transmetimit me valë 150Mbps, ofron mbulim dhe besueshmëri optike duke përmirësuar fuqinë e sinjalit,ju lejon te shihni video me cilesi te larte apo te argetoheni me lojrat e ndryshme ne internet, Antena fleksibile mund të rregullohet lirisht, në përputhje me drejtimin e sinjalit, teper e thjeshte ne perdorim, ershtatet pothuajse me te gjithe sistemet: XP, Vista, windows 7, 8 ,10.
Sasia
Raporto

Kodi: #57684

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Përshtatës USB WiFi Modeli: LV-UW10S, Ju mundeson lidhjen me internet pa nevojen e telave, Ky Adapter lehtësisht lidh Kompjuterat, laptopet, smartphonet apo tabletat me një rrjet wireless, Shkalla e transmetimit me valë 150Mbps, ofron mbulim dhe besueshmëri optike duke përmirësuar fuqinë e sinjalit,ju lejon te shihni video me cilesi te larte apo te argetoheni me lojrat e ndryshme ne internet, Antena fleksibile mund të rregullohet lirisht, në përputhje me drejtimin e sinjalit, teper e thjeshte ne perdorim, ershtatet pothuajse me te gjithe sistemet: XP, Vista, windows 7, 8 ,10.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.