;

Makine Qepese

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Makine qepese dore, Dizenjuar per qepje te shpejta dhe praktike ne moment duke e bere te thjeshte kete proces edhe per joprofesionistet, Mund te qepni edhe nderkohe qe mbani rroben veshur, Ideale edhe per te dizenjuar copat e ndryshme sipas stilit tuaj apo edhe rrobat e kukullave, E pershtatshme ne cdo material, Operim i thjeshte vetem me nje dore, Dimensione: 10.5 cm x 3 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #57642

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Makine qepese dore, Dizenjuar per qepje te shpejta dhe praktike ne moment duke e bere te thjeshte kete proces edhe per joprofesionistet, Mund te qepni edhe nderkohe qe mbani rroben veshur, Ideale edhe per te dizenjuar copat e ndryshme sipas stilit tuaj apo edhe rrobat e kukullave, E pershtatshme ne cdo material, Operim i thjeshte vetem me nje dore, Dimensione: 10.5 cm x 3 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.