;

Smartwatch T500

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Smartwatch T500, me nje dizanj kaq te bukur do jete perfekt ne doren tuaj, me funksionet e nje smartbandi ju mund te numeroni hapat dhe te matni kilometrat qe keni bere. Kontrolloni nivelin e presionit te gjakut, oksigjenit, rrahjet e zemres si dhe monitoroni gjumin, permes bluetooth ju mund ta lidhni lehtesisht me telefonin tuaj dhe te shikoni thirrjet apo mesazhet qe ju vijne, paisur edhe me alarm, kalendar, makine llogaritese, ekran me prekje, Kapaciteti i baterise 180 mAh.
Sasia
Raporto

Kodi: #57621

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Smartwatch T500, me nje dizanj kaq te bukur do jete perfekt ne doren tuaj, me funksionet e nje smartbandi ju mund te numeroni hapat dhe te matni kilometrat qe keni bere. Kontrolloni nivelin e presionit te gjakut, oksigjenit, rrahjet e zemres si dhe monitoroni gjumin, permes bluetooth ju mund ta lidhni lehtesisht me telefonin tuaj dhe te shikoni thirrjet apo mesazhet qe ju vijne, paisur edhe me alarm, kalendar, makine llogaritese, ekran me prekje, Kapaciteti i baterise 180 mAh.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.