;

Smartwatch Imil

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Smartwatch imil, me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet duke monitoruar rrahjet e zemres, hapat dhe gjumit, Kaq e rehatshme ne doren tuaj, Rezistente edhe ndaj ujit. Bateri qe zgjat deri ne 30 dite.
Sasia
Raporto

Kodi: #56355

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Smartwatch imil, me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet duke monitoruar rrahjet e zemres, hapat dhe gjumit, Kaq e rehatshme ne doren tuaj, Rezistente edhe ndaj ujit. Bateri qe zgjat deri ne 30 dite.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.