;

Sistemuese Kuzhine

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Sistemuese kuzhine, me nje dizanj praktik ideal per te mbajtur tenxheret, tiganet apo ene te tjera te kuzhines, mund ti vendosni ato edhe pasi ti lani per te kulluar, material metalik, madhesia: 35 x 16 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sistemuese kuzhine, me nje dizanj praktik ideal per te mbajtur tenxheret, tiganet apo ene te tjera te kuzhines, mund ti vendosni ato edhe pasi ti lani per te kulluar, material metalik, madhesia: 35 x 16 cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.