;

Fishe Karikimi Ldnio

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Fishe Karikimi LDNIO Modeli: LS07, Ideale per karikimin e shpejte te telefonit, dizenjuar per iphone, gjatesia: 1 m, Dalje: 2.4 A.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fishe Karikimi LDNIO Modeli: LS07, Ideale per karikimin e shpejte te telefonit, dizenjuar per iphone, gjatesia: 1 m, Dalje: 2.4 A.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.