;

SOBE SIMFER F6045

(0 Vleresime)

30,500 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • SOBe SIMFER F6045, Per ju qe keni nevoje per nje te tille ne shtepite tuaja, me 4 pllaka elektrike. Furra e saj ka kapacitet: 56 L, Material inoks, Me permasa 83 x 60 x 60 CM.
Sasia
Raporto

Kodi: #56194

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Soba

Kontakt

Shperndaje

SOBe SIMFER F6045, Per ju qe keni nevoje per nje te tille ne shtepite tuaja, me 4 pllaka elektrike. Furra e saj ka kapacitet: 56 L, Material inoks, Me permasa 83 x 60 x 60 CM.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.