;

Pastrues Gervishtjesh Per Makine

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues gervishtjesh per makine Flamingo Modeli: F099, me nje formule te vecante ndihmon në heqjen e gërvishtjeve të imëta nga siperfaqja e makines. Ai gjithashtu mund të heqë shenjat e vogla të bojës apo shenjat e ujit shpejt dhe me lehtësi. Rivendos ngjyrën duke e bere ate te duket si e re. Sasia: 300 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #55015

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Pastrues gervishtjesh per makine Flamingo Modeli: F099, me nje formule te vecante ndihmon në heqjen e gërvishtjeve të imëta nga siperfaqja e makines. Ai gjithashtu mund të heqë shenjat e vogla të bojës apo shenjat e ujit shpejt dhe me lehtësi. Rivendos ngjyrën duke e bere ate te duket si e re. Sasia: 300 ml.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.