;

Pastrues Motori Per Makine

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues per karburantin e makines Flamingo Modeli: F053, kurseni gaz duke pastruar thellë të gjithë sistemin e karburantit; rivendos performancën; zvogëlon fërkimet dhe pengon korrozionin. Sasia: 354 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pastrues per karburantin e makines Flamingo Modeli: F053, kurseni gaz duke pastruar thellë të gjithë sistemin e karburantit; rivendos performancën; zvogëlon fërkimet dhe pengon korrozionin. Sasia: 354 ml.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.