;

Distributor Uji

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Distributor Uji Elektra Modeli: EWD-1810 W, Dizenjuar per ftohjen dhe ngrohjen e ujit, Rezervuar me kapacitet:16 L / 18 L , Ideal per shtepi, zyra apo cdo ambient tjeter, Dimensionet: 97 x 31.5 x 31.5 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Distributor Uji Elektra Modeli: EWD-1810 W, Dizenjuar per ftohjen dhe ngrohjen e ujit, Rezervuar me kapacitet:16 L / 18 L , Ideal per shtepi, zyra apo cdo ambient tjeter, Dimensionet: 97 x 31.5 x 31.5 cm.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.