;

Ngjites Ultraviolet

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ngjitesi i duhur per riparimin e objekteve te ndryshme te demtuara ne vetem 5 sekonda, aktivizohet me drite UV, nuk ka asnje rrjedhje, ideal per ngjitje ne cdo lloj materiali: plastike, dru, metal, qelq etj.
Sasia
Raporto

Kodi: #54769

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Kontakt

Shperndaje

Ngjitesi i duhur per riparimin e objekteve te ndryshme te demtuara ne vetem 5 sekonda, aktivizohet me drite UV, nuk ka asnje rrjedhje, ideal per ngjitje ne cdo lloj materiali: plastike, dru, metal, qelq etj.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.