;

Drita Per Makine

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drita per makine, Me ndricim super LED dhe shumellojshmeri ngjyrash, konsumi i ulët i energjisë, Vjen se bashku me pultin per kontroll fale butonave te se cilit mund te ndryshoni nivelin e ndricimit dhe ngjyrat sipas deshires.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Drita per makine, Me ndricim super LED dhe shumellojshmeri ngjyrash, konsumi i ulët i energjisë, Vjen se bashku me pultin per kontroll fale butonave te se cilit mund te ndryshoni nivelin e ndricimit dhe ngjyrat sipas deshires.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.