;

Fshese Me Vakum Per Makine

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fshese me vakum, Dizanj portable projektuar posacerisht per pastrimin e makinave, Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis hapsirave të sendiljeve, butonave, qosheve, etj. Motor me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem, Kompakte dhe e lehte, Merr energji nga makina.Vjen bashke me kokat pershtatese. Eshte ne gjendje te fryje dhe gomat e makines.Praktike dhe nuk ze shume vend.
Sasia
Raporto

Kodi: #54733

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Fshese me vakum, Dizanj portable projektuar posacerisht per pastrimin e makinave, Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis hapsirave të sendiljeve, butonave, qosheve, etj. Motor me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem, Kompakte dhe e lehte, Merr energji nga makina.Vjen bashke me kokat pershtatese. Eshte ne gjendje te fryje dhe gomat e makines.Praktike dhe nuk ze shume vend.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.