;

Set Me Stickera Kundra Shiut

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Seti perfekt për ditet me shi, Me 4 stickera kundra shiut qe mbrojne xhamat e makines suaj, Për të dyja pasqyrat dhe për të dyja dritaret e makinës, Nuk lejon shiun t'ju pengojë shikimin në pasqyrë. Montohen lehtësisht tek pasqyrat e makinës. Me ngjitje në pjesën mbrapa.
Sasia
Raporto

Kodi: #54423

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Seti perfekt për ditet me shi, Me 4 stickera kundra shiut qe mbrojne xhamat e makines suaj, Për të dyja pasqyrat dhe për të dyja dritaret e makinës, Nuk lejon shiun t'ju pengojë shikimin në pasqyrë. Montohen lehtësisht tek pasqyrat e makinës. Me ngjitje në pjesën mbrapa.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.