;

Kuti Per Ilace Me Alarm

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kuti per ruajtjen e ilaceve dhe vitaminave, Me nje dizanj unik me 2 ndarje kjo kuti ju lejon të organizoni në mënyrë të përshtatshme ilaçet tuaja dhe vitaminat, me alarm i cili ju kujton per kohen kur duhet ti pini ne menyre qe te mos i harroni asnjehere, me ekran LCD. Ideale per ju qe perdorni vitamina apo si nje dhurate per prinderit dhe gjysherit tuaj qe te organizojne me se mire menyren e perdorimit te ilaceve te tyre!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kuti per ruajtjen e ilaceve dhe vitaminave, Me nje dizanj unik me 2 ndarje kjo kuti ju lejon të organizoni në mënyrë të përshtatshme ilaçet tuaja dhe vitaminat, me alarm i cili ju kujton per kohen kur duhet ti pini ne menyre qe te mos i harroni asnjehere, me ekran LCD. Ideale per ju qe perdorni vitamina apo si nje dhurate per prinderit dhe gjysherit tuaj qe te organizojne me se mire menyren e perdorimit te ilaceve te tyre!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.