;

Organizues Kuzhine

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Organizuesi qe ju duhet ne kuzhinen tuaj, ideal per te sistemuar te gjitha aksesoret dhe produktet qe i perdorni cdo dite ne nje vend te vetem, Dizajn perfekt me 6 kuti erëzash, vend per salcat dhe vajerat e ndryshem si dhe hapsire te vecante per thikat dhe aksesore, me vend te vecante edhe per mbajtjen e telefonit gjate kohes qe mund te ndiqni receta te ndryshme, material plastike e cilesise se larte, i lehte per ta transportuar kudo, Praktik dhe i pershtatshem per cdo shtepi!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizuesi qe ju duhet ne kuzhinen tuaj, ideal per te sistemuar te gjitha aksesoret dhe produktet qe i perdorni cdo dite ne nje vend te vetem, Dizajn perfekt me 6 kuti erëzash, vend per salcat dhe vajerat e ndryshem si dhe hapsire te vecante per thikat dhe aksesore, me vend te vecante edhe per mbajtjen e telefonit gjate kohes qe mund te ndiqni receta te ndryshme, material plastike e cilesise se larte, i lehte per ta transportuar kudo, Praktik dhe i pershtatshem per cdo shtepi!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.