;

Borse Elektrike

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Borse elektrike, ideale per te ngrohur cdo pjese te trupit sidomos gjate nates ne ditet teper te ftohta. Mjafton vetem ta vendosni ne prize qe te ngrohet, Nxehet për 1 minutë dhe temperatura rritet shpejt në 50 ° C. Dizanj i papershkrueshem nga uji, me fishe USB te perfshire.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Borse elektrike, ideale per te ngrohur cdo pjese te trupit sidomos gjate nates ne ditet teper te ftohta. Mjafton vetem ta vendosni ne prize qe te ngrohet, Nxehet për 1 minutë dhe temperatura rritet shpejt në 50 ° C. Dizanj i papershkrueshem nga uji, me fishe USB te perfshire.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.