;

Kulluese E Palosshme

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kulluese kuzhine, me nje dizanj praktik per ta vendosur siper lavamanit te kuzhines dhe vendosur enet, frutat pasi i lani qe ato te thahen, mund ta perdorni gjithashtu edhe per ta mbajtur tenxheret e nxehta qe sapo i hiqni nga zjarri, material celiku i cilesise se larte, paloset cka e ben me praktike dhe te mos kufizoje hapsiren tuaj kur nuk e perdorni.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kulluese kuzhine, me nje dizanj praktik per ta vendosur siper lavamanit te kuzhines dhe vendosur enet, frutat pasi i lani qe ato te thahen, mund ta perdorni gjithashtu edhe per ta mbajtur tenxheret e nxehta qe sapo i hiqni nga zjarri, material celiku i cilesise se larte, paloset cka e ben me praktike dhe te mos kufizoje hapsiren tuaj kur nuk e perdorni.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.