;

Projektor Drite Per Makine

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Projektor drite per makine, Ideale per te krijuar nje atmosfere te vecante brenda makines duke i bere me argetuese udhetimet tuaja, Ndizet lehtesisht, me dalje usb, dizajn fleksibël të trupit 360 °,Jetëgjatësia: më shumë se 10,000 orë. Mund te perdorni per te dekoruar edhe dhomat tuaja apo ambiente ne raste te vecanta.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Projektor drite per makine, Ideale per te krijuar nje atmosfere te vecante brenda makines duke i bere me argetuese udhetimet tuaja, Ndizet lehtesisht, me dalje usb, dizajn fleksibël të trupit 360 °,Jetëgjatësia: më shumë se 10,000 orë. Mund te perdorni per te dekoruar edhe dhomat tuaja apo ambiente ne raste te vecanta.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.