;

Mbajtese Telefoni

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese telefoni, E duhura per te mbajtur smartphonet tuaj gjate kohes qe po shihni filma, degjoni muzike apo gjate kohes qe jeni ne makine, me dizanj fleksibel, Material rezistent. E pershtatshme per te gjitha telefonat.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese telefoni, E duhura per te mbajtur smartphonet tuaj gjate kohes qe po shihni filma, degjoni muzike apo gjate kohes qe jeni ne makine, me dizanj fleksibel, Material rezistent. E pershtatshme per te gjitha telefonat.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.