;

Hoverboard 8 Inch

(0 Vleresime)

16,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Hoverboard 8 Inch, Materiali defkon rezistent ndaj thyerjeve dhe gërvishjeve. Të pajisur me Bluetooth dhe bokse për muzikë. Ndriçim LED me ngjyra. Distanca e përshkruar me një karikim 7-10Km. Bateri e madhe litiumi. Me dorezë për transport të lehtë.
Sasia
Raporto

Kodi: #54284

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Hoverboard 8 Inch, Materiali defkon rezistent ndaj thyerjeve dhe gërvishjeve. Të pajisur me Bluetooth dhe bokse për muzikë. Ndriçim LED me ngjyra. Distanca e përshkruar me një karikim 7-10Km. Bateri e madhe litiumi. Me dorezë për transport të lehtë.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.