;

MP3 Dhe Karikues Per Makine

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • MP3 dhe karikues per makine Moxom Modeli: MX-Vc05, Me nje dizanj te vecante dhe praktik, Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB per te lidhur 2 telefona ne te njeten kohe, me ekran dixhital qe tregon frekuencen, Distance lidhje: 10 m. Dalje: 2.4 A.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

MP3 dhe karikues per makine Moxom Modeli: MX-Vc05, Me nje dizanj te vecante dhe praktik, Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB per te lidhur 2 telefona ne te njeten kohe, me ekran dixhital qe tregon frekuencen, Distance lidhje: 10 m. Dalje: 2.4 A.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.