;

Ngrohes Elektrik

(0 Vleresime)

2,690 Lekë

Shitesi: Electric Store Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Elektrik JL Niva Modeli: FTC-209A, Ideal per ngrohje gjate diteve te ftohta te dimrit, elemente ngrohes prej qeramike, I pershtashem per shtepi apo zyra, Me nivele te rregulllueshme temperature, ekonomik pasi kursen energjine, mbrojtje nga mbinxehja, Fuqia: 1500 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #54084

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik JL Niva Modeli: FTC-209A, Ideal per ngrohje gjate diteve te ftohta te dimrit, elemente ngrohes prej qeramike, I pershtashem per shtepi apo zyra, Me nivele te rregulllueshme temperature, ekonomik pasi kursen energjine, mbrojtje nga mbinxehja, Fuqia: 1500 W.

Electric Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.