;

Ngrohes Elektrik

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Electric Store Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Elektrik JL Nova Modeli: FH-26T, Teper praktik per ta vendosur ne cdo ambient qe deshironi, I pershtashem per shtepi apo zyra, Me nivele te rregulllueshme temperature, ekonomik pasi kursen energjine, Fuqia: 2000 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #54073

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik JL Nova Modeli: FH-26T, Teper praktik per ta vendosur ne cdo ambient qe deshironi, I pershtashem per shtepi apo zyra, Me nivele te rregulllueshme temperature, ekonomik pasi kursen energjine, Fuqia: 2000 W.

Electric Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.