;

Set Intimo Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Intimo Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set intimo per femra me 2 pjese, dizanj Calvin Klein, materiale pambuku, Ne ngjyra te ndryshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #54044

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Të Brëndshme

Kontakt

Shperndaje

Set intimo per femra me 2 pjese, dizanj Calvin Klein, materiale pambuku, Ne ngjyra te ndryshme.

Intimo Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.