;

Karikues Baseus

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Karikues Baseus, me 2 porta USB per karikimin e dy telefonave, rezistence e larte, karikim i shpejte, fuqia: 18 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karikues Baseus, me 2 porta USB per karikimin e dy telefonave, rezistence e larte, karikim i shpejte, fuqia: 18 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.