;

Kamera Survejimi

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kamera survejimi, Me kënd të plotë të shikimit 360 grade ju mundëson të monitoroni ambjentin, ofron pamje me cilesi te larte HD 1080P, suporton lidhje me te gjithe sistemet: android, ios dhe window,
Sasia
Raporto

Kodi: #53745

Kategori:Elektronika, It, KAMERA SURVEJIMI

Kontakt

Shperndaje

Kamera survejimi, Me kënd të plotë të shikimit 360 grade ju mundëson të monitoroni ambjentin, ofron pamje me cilesi te larte HD 1080P, suporton lidhje me te gjithe sistemet: android, ios dhe window,

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.