;

Ngrohes Elektrik Haeger

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Elektrik Haeger Modeli: FH06, per ngrohje te shpejte dhe efikase te ambienti tuaj, me nje dizanj praktik mund ta transportoni lehtesisht kudo, me nivele te rregullueshme temperature, me mbrojtje nga mbinxehja, fuqia: 2000 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #53395

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik Haeger Modeli: FH06, per ngrohje te shpejte dhe efikase te ambienti tuaj, me nje dizanj praktik mund ta transportoni lehtesisht kudo, me nivele te rregullueshme temperature, me mbrojtje nga mbinxehja, fuqia: 2000 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.