;

Ngrohes Elektrik Haeger

(0 Vleresime)

3,890 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Elektrik Haeger Modeli: HG-1186, per ngrohje te shpejte dhe efikase te ambienti tuaj, me nje dizanj praktik mund ta transportoni lehtesiht kudo, element ngrohes prej qeramike, me mbrohtje nga mbinxehja, 2 nivele fuqie: 1000 W dhe 1800 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #53393

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik Haeger Modeli: HG-1186, per ngrohje te shpejte dhe efikase te ambienti tuaj, me nje dizanj praktik mund ta transportoni lehtesiht kudo, element ngrohes prej qeramike, me mbrohtje nga mbinxehja, 2 nivele fuqie: 1000 W dhe 1800 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.