;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

2,790 Lekë 2,990 Lekë (-7%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me bluetooth Modeli: M6 plus, Një nga modelet më interesante të momentit falë aftesise se tij per te matur temperaturen pa prekur. Ju mundesojne te degjoni muzike apo pergjigjeni telefonatave gjate kohes qe kryeni aktivitet te ndryshme, me ndjeshmëri të lartë. Mund t'i lidhni me telefonin tuaj nepermjet Bluetooth-it me nje diapazon deri ne 10 metra. Koha e punes: 3 ore, te pajisura me kase karikimi me ekran LCD dhe bateri 300 mAh.
Sasia
Raporto

Kodi: #53378

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me bluetooth Modeli: M6 plus, Një nga modelet më interesante të momentit falë aftesise se tij per te matur temperaturen pa prekur. Ju mundesojne te degjoni muzike apo pergjigjeni telefonatave gjate kohes qe kryeni aktivitet te ndryshme, me ndjeshmëri të lartë. Mund t'i lidhni me telefonin tuaj nepermjet Bluetooth-it me nje diapazon deri ne 10 metra. Koha e punes: 3 ore, te pajisura me kase karikimi me ekran LCD dhe bateri 300 mAh.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.