;

Samsung Galaxy A10E

(0 Vleresime)

13,490 Lekë

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • Samsung Galaxy A10E, Telefoni me permasat 147,3 x 69,6 x 8,4 mm. Pjesa e perparme e tij eshte e ndertuar prej xhami, mbrapa plastike eshte i pajisur me kornize plastike. Funksionon me SIM Nano-SIM. Ekrani i tij ka nje madhesi rreth 5,83 inç, 83,4 cm 2 dhe rezolucion 720 x 1560 piksel. Memoria e tij ka kapacitet deri ne 32 GB RAM 2 GB. I pajisur me sensoret:akselerometër, afërsi. Bateria e tij eshte 3000 mAh, e pa lëvizshme dhe karikohet shpejt.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Samsung Galaxy A10E, Telefoni me permasat 147,3 x 69,6 x 8,4 mm. Pjesa e perparme e tij eshte e ndertuar prej xhami, mbrapa plastike eshte i pajisur me kornize plastike. Funksionon me SIM Nano-SIM. Ekrani i tij ka nje madhesi rreth 5,83 inç, 83,4 cm 2 dhe rezolucion 720 x 1560 piksel. Memoria e tij ka kapacitet deri ne 32 GB RAM 2 GB. I pajisur me sensoret:akselerometër, afërsi. Bateria e tij eshte 3000 mAh, e pa lëvizshme dhe karikohet shpejt.

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.