;

Llambe Ndricuese Multifunksionale

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Llambe ndricuese multifunksionale me sensor levizje, Me 6 drita LED qe ofron nje ndricim cilesor, aktivizohet automatikisht kur zbulohet lëvizja deri në 3 metra larg dhe siguron rreth 18 sekonda kohë ndriçimi. Instalohet mjaft lehte si dhe mund ta vendosni edhe ne cdo siperfaqe magnetike fale veshjes me magnet, e perkryer per cdo ambient: dhome, tualet, rafte e kudo tjeter, ngjyra e llambes: e bardhe e ftohte, me nje dizanj modern, funksionon me bateri.
Sasia
Raporto

Kodi: #53347

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Llambe ndricuese multifunksionale me sensor levizje, Me 6 drita LED qe ofron nje ndricim cilesor, aktivizohet automatikisht kur zbulohet lëvizja deri në 3 metra larg dhe siguron rreth 18 sekonda kohë ndriçimi. Instalohet mjaft lehte si dhe mund ta vendosni edhe ne cdo siperfaqe magnetike fale veshjes me magnet, e perkryer per cdo ambient: dhome, tualet, rafte e kudo tjeter, ngjyra e llambes: e bardhe e ftohte, me nje dizanj modern, funksionon me bateri.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.