;

Samsung Galaxy Z Flip

(0 Vleresime)

84,990 Lekë

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • Samsung Galaxy Z Flip, Telefoni kur eshte i shpalosur ka keto permasa 167.3 x 73.6 x 7.2 mm dhe i palosur 87.4 x 73.6 x 17.3 mm. Pjesa e perparme e tij eshte e ndertuar me plastike , mbrapa qelq dhe eshte i pajisur me kornize alumini. Funksionon me SIM Nano-SIM ( eSIM). Ekrani i tij ka nje madhesi rreth 6.7 inç, 101.6 cm 2 dhe rezolucion 1080 x 2636 piksel. Memoria e tij ka kapacitet deri ne 256 GB (8 GB RAM). I pajisur me sensoret: Gjurmë gishtash (montuar anash), akselerometër, xhiro, afërsi, busull, barometër ANT +. Bateria e tij eshte 3300 mAh, e pa lëvizshme dhe karikohet shpejt (15W, pa tel).
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Samsung Galaxy Z Flip, Telefoni kur eshte i shpalosur ka keto permasa 167.3 x 73.6 x 7.2 mm dhe i palosur 87.4 x 73.6 x 17.3 mm. Pjesa e perparme e tij eshte e ndertuar me plastike , mbrapa qelq dhe eshte i pajisur me kornize alumini. Funksionon me SIM Nano-SIM ( eSIM). Ekrani i tij ka nje madhesi rreth 6.7 inç, 101.6 cm 2 dhe rezolucion 1080 x 2636 piksel. Memoria e tij ka kapacitet deri ne 256 GB (8 GB RAM). I pajisur me sensoret: Gjurmë gishtash (montuar anash), akselerometër, xhiro, afërsi, busull, barometër ANT +. Bateria e tij eshte 3300 mAh, e pa lëvizshme dhe karikohet shpejt (15W, pa tel).

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.