;

Korse Per Dobesim

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Korse sauna per dobesim, e duhura per djegien e kalorive te teperta dhe formimin e belit te holle qe keni enderruat gjithmone, siguron mbeshtetje te shpines duke reduktuar dhimbjet, rrit temepraturen e trupit duke nxitur djersitjen dhe beje qe te humbisni peshe, mund ta mbani veshur gjate kryerjes se ushtirimeve te ndryshme apo edhe ne perditshmeri, i pershtatshem per meshkuj dhe femra.
Sasia
Raporto

Kodi: #53180

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Korse sauna per dobesim, e duhura per djegien e kalorive te teperta dhe formimin e belit te holle qe keni enderruat gjithmone, siguron mbeshtetje te shpines duke reduktuar dhimbjet, rrit temepraturen e trupit duke nxitur djersitjen dhe beje qe te humbisni peshe, mund ta mbani veshur gjate kryerjes se ushtirimeve te ndryshme apo edhe ne perditshmeri, i pershtatshem per meshkuj dhe femra.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.