;

Kufje me fishe AUX

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Per te degjuar muziken e preferuar ne ciliesi te larte pa i demtuar veshet. Kufje me fishe AUX te rikarikueshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #53145

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Per te degjuar muziken e preferuar ne ciliesi te larte pa i demtuar veshet. Kufje me fishe AUX te rikarikueshme.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.