;

Ore Muri

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: EK Designer Gjendja: Ne Stok

  • Ore qe varet ne mur, me nje dizanj kaq te vecante me mace, material forex nderthurur me adeziv, trashesia: 10 mm, diametri: 30 cm. Per nje ambient modern!
Sasia
Raporto

Kodi: #53083

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ora

Kontakt

Shperndaje

Ore qe varet ne mur, me nje dizanj kaq te vecante me mace, material forex nderthurur me adeziv, trashesia: 10 mm, diametri: 30 cm. Per nje ambient modern!

EK Designer

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.