;

Kompresor Makine

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kompresor i vogel makine me ajer, Ideal qe ta keni gjithmone me vete per te fryre gomat e makines ne rastet qe keni nevoje, E perkryer edhe per biçikleta, topa sportive, dyshek, komordare apo lodra me ajer, Me kabull qe punon tek vendi i cigares 12 V, Presioni: 965 kPA, Fuqia: 150 psi. Vjen me aksesoret perkates ne paketim.
Sasia
Raporto

Kodi: #52680

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Kompresor i vogel makine me ajer, Ideal qe ta keni gjithmone me vete per te fryre gomat e makines ne rastet qe keni nevoje, E perkryer edhe per biçikleta, topa sportive, dyshek, komordare apo lodra me ajer, Me kabull qe punon tek vendi i cigares 12 V, Presioni: 965 kPA, Fuqia: 150 psi. Vjen me aksesoret perkates ne paketim.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.