;

THARESE PESHQIRESH ATLANTIC ETROIT 831403

(0 Vleresime)

14,490 Lekë 17,990 Lekë (-19%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tharese Peshqiresh Atlantic, Modeli: 831403, Tharesja prej çeliku me fuqi ne 300 W. E gjeni me permasat 400 x 798 mm dhe me 4 nivele fuqie.
Sasia
Raporto

Kodi: #52662

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Tharese Peshqiresh Atlantic, Modeli: 831403, Tharesja prej çeliku me fuqi ne 300 W. E gjeni me permasat 400 x 798 mm dhe me 4 nivele fuqie.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.