;

THARESE PESHQIRESH ATLANTIC 831107

(0 Vleresime)

19,990 Lekë 24,490 Lekë (-18%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tharese Peshqiresh Atlantic, Modeli: 831107, Tharesja prej çeliku me fuqi ne 750 W. E gjeni me permasat 480 x 1453 mm dhe me 4 nivele fuqie.
Sasia
Raporto

Kodi: #52661

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Tharese Peshqiresh Atlantic, Modeli: 831107, Tharesja prej çeliku me fuqi ne 750 W. E gjeni me permasat 480 x 1453 mm dhe me 4 nivele fuqie.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.