;

THARESE PESHQIRESH ATLANTIC 500W 831405

(0 Vleresime)

16,990 Lekë 19,990 Lekë (-15%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tharese Peshqiresh Atlantic, Modeli: 500W 831405 , Tharese e pershtatshme dhe praktike per ta patur ne shtepi; Me material prej çeliku; Me permasa 400 x 1248 mm. E pajisur me 4 nivele fuqie( 500 W). Nuk e than ajrin ne dhome.
Sasia
Raporto

Kodi: #52524

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Tharese Peshqiresh Atlantic, Modeli: 500W 831405 , Tharese e pershtatshme dhe praktike per ta patur ne shtepi; Me material prej çeliku; Me permasa 400 x 1248 mm. E pajisur me 4 nivele fuqie( 500 W). Nuk e than ajrin ne dhome.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.